Gratis verzending vanaf € 250,- (exclusief B.T.W.)
Het minimum orderbedrag is € 50,00 exclusief btw
Levering binnen 2 werkdagen
Prijzen zijn per stuk (exclusief B.T.W.)

Oplader USB -A en USB-C 20W

€--,--
C7662
Op voorraad

Productomschrijving

De Benson USB-A en USB-C lader 20W is de ideale oplossing voor iedereen die op zoek is naar een krachtige en veelzijdige oplader. Met zijn vermogen van 20W is deze lader perfect voor het snel en efficiënt opladen van een breed scala aan apparaten, waaronder smartphones, tablets, gameconsoles en GPS-systemen. Of je nu thuis bent of onderweg, deze lader zorgt ervoor dat je apparaten altijd klaar zijn voor gebruik.

Veelzijdigheid in gebruik:
Een van de grootste voordelen van de Benson USB-A en USB-C lader is zijn veelzijdigheid. Deze lader is compatibel met elke USB- en USB-C-kabel, waardoor je niet beperkt bent tot een specifiek type kabel. Dit betekent dat je eenvoudig je bestaande kabels kunt blijven gebruiken, zonder dat je nieuwe hoeft aan te schaffen. Let op: de kabels zijn niet inbegrepen bij de lader.

Betrouwbare prestaties:
De Benson lader biedt betrouwbare prestaties met een ingangsspanning van AC 110-240V 50/60Hz en een maximale stroomsterkte van 0.5A. De USB-C poort levert een uitgangsspanning en vermogen van 5V/3A, 9V/2.22A en 12V/1.65A, met een maximum van 20W. De USB-A poort biedt 5V/3A, 9V/2A en 12V/1.5A, met een maximum van 18W. Wanneer beide poorten tegelijkertijd worden gebruikt, levert de lader een gecombineerde output van 5V/3A met een maximum van 15W.

Kenmerken:

  • Geschikt voor meerdere apparaten: Compatibel met smartphones, tablets, gameconsoles en GPS-systemen.
  • Kabel niet inbegrepen: Gebruik met elke soort USB- en USB-C-kabel.
  • Ingangsvoltage: AC 110-240V 50/60Hz (max 0.5A).
  • USB-C uitgangsvoltage en vermogen: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.65A (max. 20W).
  • USB-A uitgangsvoltage en vermogen: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (max. 18W).
  • USB-A+USB-C gecombineerde output: 5V/3A (max. 15W).